کاربران سامانه قبلی برای ورود به سامانه جدید با بازیابی پسورد میتوانند از طریق دکمه ورود و گزینه فراموشی رمز عبور به سامانه جدید وارد شوند
روی دکمه ورود کلیک کنید

مقررات

ثبت نام ، ورود ، شارژ حساب ، خرید پنل ، خرید خدمات ، ثبت سفارش و استفاده از سامانه ها و زیر دامنه های ictiran به منزله قبول قوانین ذیل میباشد :

 • سامانه خدمات شبکه های اجتماعی ایران ictiran.ir  به عنوان یکی از بهترین مارکت های ارائه دهنده  رسانه های اجتماعی در ایران می باشد.
 • بخش پشتیبانی ictiran.ir صرفا جهت پیگیری مشکلات فنی و انتقادات و پیشنهادات کاربران جهت بهبود سامانه بوده و هرگونه سو استفاده یا کلاهبرداری از خدمات و امکانات سایت توسط کاربران برعهده این سامانه نخواهد بود.
 • هرگونه جمع آوری اطلاعات و داده های کاربران ictiran.ir  جهت استفاده تجاری ممنوع بوده و در صورت مشاهده با کاربر خاطی برخورد خواهد شد.
 • ictiran.ir  مشکلات، قطعی وبسایت را بصورت کامل بررسی و در جهت رفع آن تلاش خواهد کرد اما بوجود نیامدن چنین مشکلاتی را تضمین نخواهد کرد.
 • پس از ثبت نام در سایت کاربر بعنوان شخص حقیقی قوانین و مقررات را پذیرفته و می بایست طبق آن عمل کرده و در صورت هرگونه فعالیت در خلاف قوانین و مقررات ictiran.ir  حساب کاربری وی غیرفعال و در صورت نیاز به مراجع قضایی ارجاع داده خواهد شد
 • کاربران بصورت کامل مسئول محتوایی که در سایت وارد میکنند هستند و ictiran.ir  هیچگونه مسئولیتی در قبال آن نخواهد داشت. همچنین ictiran.ir  مسئول میباشد که در صورت مواجه با اطلاعاتی در جهت خلاف قوانین کشور، خلاف شئونات اسلامی، هرگونه تخریب افراد، شرکت ها و سازمان ها و نهاد های حکومتی، ایجاد شایعات و اشاعه اطلاعات غیرواقع حساب کاربری فرد را غیرفعال کرده و درصورت درخواست مراجع قانونی جهت دسترسی به اطلاعات کاربری در اختیار آنها قرار خواهد داد.
 • کاربران مجاز به استفاده بیش از اندازه از منابع و زیرساخت های ictiran.ir  نبوده و همچنین اجازه در اختیار گذاشت اطلاعات حساب کاربری و یا فروش آن به شخص دیگری را ندارند.
 • هر گونه کپی برداری از سامانه ictiran.ir  ممنوع بوده و در صورت مشاهده پیگیری قانونی خواهد شد.
 • مسئولیت عدم نگهداری از اطلاعات حساب کاربری و و سرویس برعهده خود کاربر میباشد و همچنین کاربر موظف است در صورت دسترسی غیرمجاز ictiran.ir  را مطلع سازد.
 • پس از پرداخت هزینه توسط کاربر در صورت استفاده از امکانات سایت و یا حتی استفاده نکردن از امکانات ictiran.ir و یا لغو سفارش به هیچ عنوان امکان عودت وجه وجود نخواهد داشت و فقط وجه مورد نظر به صورت اعتبار به پنل کاربر منتقل میگردد.
 • ictiran.ir  این حق را برای خود محفوظ می داند که با نوسانات قیمت ارز و ریال در کشور ،تغییرات را در قیمت ارائه سرویس ها، قوانین و یا در برخی موارد سرویس دهی داشته باشد.
 • محتوای تمام آگهی های تبلیغاتی نباید برخلاف قوانین عمومی کشور ، شرع مقدس اسلام باشد و همچنین نباید شامل موارد زیر باشد :
  تبلیغ و معرفی کالاها و خدماتی باشد که طبق قوانین کشور ممنوع اعلام شده است، انتشار فیلترشکن وراههای عبور از فیلترینگ، انتشار و تبلیغ مراکز قمار در فضای مجازی، تبلیغ و معرفی کالاهای غیراخلاقی و جنسی، جک های غیراخلاقی، ناسزا ، فحش و کلمات نامتعارف، برنده شدن و دریافت جایزه، مبارزات انتخاباتی بر علیه کاندیداهای دیگر، جعل اخبار ، محتوای علیه مقدسات اسلامی، انتشار اکاذیب و اطلاعات غلط، تشویش اذهان عمومی، محتوای مختل کننده نظم و امنیت عمومی جامعه.
 • محتوای تمام آگهی های تبلیغاتی باید مطابق با ماده 21 قانون جرایم رایانه ای باشد.
 • چنانچه مشترک پنل ، محتوای تبلیغاتی همسو با بند های قبلی را ثبت سفارش و ارسال نماید مجرم است و مسئول تبعات قانونی این عمل بر عهده او خواهند بود و همچنین پنل و حساب مالی ایشان بدون عودت وجه مسدود خواهد شد
 • خرید انواع پنل و شارژ مالی پنل (افزایش حساب مالی پنل) به منزله اجاره یک سامانه نرم افزاری آنلاین به منظور استفاده از خدمات آنلاین این سامانه نرم افزاری است و نه خرید یک یا چند خدمت خاص. بدین معنی که چنانچه یک یا چند خدمت یا سرویس آنلاین، مورد پسند یا نظر خریدار نبود و یا یک یا چند خدمت و سرویس پنل دچار مشکل غیراختیاری و غیرارادی و یا مشکل فنی لاینحل شد (مانند قطعی اینترنت، تصمیمات مقامات دولتی ، تضاد با قوانین کشور ، قطع منبع سرویس از شرکت مبدأ یا سرویس دهنده ، از بین رفتن زیرساخت های ارائه خدمت و…) مشترکان پنل میتوانند از خدمات دیگر پنل استفاده نمایند و خریدار حق فسخ کل پنل را نخواهد داشت و مبالغ پنل مسترد نخواهد شد. 
 • ictiran تنها به نمایندگان و کاربران مستقیم خود (اشخاصی که بطور مستقیم از ictiran خرید کرده اند) خدمات مشاوره و پیشتیبانی ارائه خواهد نمود و مسئولیت مشاوره و پشتیبانی کاربران و نمایندگان غیر مستقیم بر عهده نماینده بالا سری آنهاست
 • پشتیبانی، پیشنهادات  فقط و فقط از طریق تیکت سامانهweb.ictiran.ir و یا ارسال پیام در واتساپ با شماره 09192749004 انجام و مستند هستند و مورد پذیرش قرار میگیرند و راه های دیگر فاقد اعتبار و رسیدگی هستند.
 • کلیه فعالیت های ictiran.ir  متناسب با قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کنندگان میباشد.

سیاست حفظ حریم خصوصی

نشانی وبسایت اصلی ما از این قرار است: www.ictiran.ir   سامانه پیامکی: ip.ictiran.ir   سامانه خدمات شبکه های اجتماعی: web.ictiran.ir

سامانه خدمات شبکه های اجتماعی ایران ictiran.ir طبق قوانین جرایم رایانه‌ای متعهد می‌شود که اطلاعات شما کاربران عزیز را با استفاده از تمام امکانات و منابع خود محافظت نماید و به هیچ‌عنوان این اطلاعات را در اختیار موسسات و سازمان‌های دیگر به منظور تبلیغات یا خدمات دیگر ارایه ندهد. همچنین کاربران وب‌سایت ictiran.ir  کاملا اختیار دارند اطلاعات شخصی خود را که به هنگام ثبت‌نام در اختیار ما قرار داده‌اند پاک نمایند.همچنین از کاربران درخواست داریم حتما موارد امنیتی را رعایت نمایند و هر زمان قصد دارند در جایی ثبت‌نام کنند یا اطلاعات شخصی خود را وارد نمایند به آدرس وب‌سایت توجه کنند چرا که وب ‌ictiran.ir مسئولیتی در قبال لینک‌های خارج از ictiran.ir ندارد.